ZAMÓW ZŁODZIEJA DO SWOJEGO SKLEPU

CZYNNOŚCI PODEJMOWANE W ZAKRESIE KONTROLI:

Badanie „Złodziej na zamówienie” realizowane jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników - jeden z nich wciela się w rolę „złodzieja”, natomiast drugi pełni funkcję opiekuna, nadzorującego przebieg kontroli. Specjaliści są wyposażeni w okulary z kamerami HD. Pozorowana kradzież jest w pełni udokumentowana,

a materiały video i inne dokumenty raportujące przebieg kontroli udostępniamy wyłącznie klientowi. 

Trzy próby kradzieży (pierwsza odgrywana zgodnie z klasycznym zachowaniem zawodowego złodzieja, czyli trudna do zauważenia, druga i trzecia zdecydowanie bardziej zuchwała pozorująca metody początkujących oszustów).

Pozwala to doskonale zweryfikować reakcje ochroniarzy w różnych sytuacjach.

 

Jeżeli jakakolwiek z przeprowadzonych prób kradzieży zostanie zauważona przez ochronę sklepu, nie poprzestaniemy na tym działaniu. Nasz kontroler (podstawiony złodziej) zaproponuje ochroniarzowi formę nieuczciwej propozycji w zamian za opuszczenie sklepu bez wzywania policji.

 

Po przeprowadzonym zleceniu towar zostanie niezwłocznie zwrócony kierownikowi sklepu wraz z protokołem uwzględniającym co i w jakiej kwocie zostało „ukradzione”.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Głównym celem prowokacji jest sprawdzenie kompetencji osób zatrudnionych do ochrony obiektu. Informacje uzyskane

w toku badania umożliwią podjęcie odpowiednich działań usprawniających poziom bezpieczeństwa sklepu.

       

Klienci korzystający z naszych usług, szczególnie właściciele zatrudniający zewnętrzne firmy ochroniarskie, decydowali się na zmianę firmy świadczącej im usługi lub wymagali od firmy podwykonawczej zmiany personelu wraz ze skierowaniem ich na szkolenia podnoszące kwalifikacje. Dodatkowo zauważalny stał się wzrost motywacji ochroniarzy, mających świadomość ponownej, niezapowiedzianej kontroli. Czynniki te w efekcie mają  decydujący wpływ na poprawę funkcjonowania ochrony danej placówki, co oczywiście przekłada się na mniejsze straty właściciela danego obiektu.

© Copyright zlodziejnazamowienie.pl 2020 .r

O nas

Złodziej

na zamówienie

Pracownik

na zamówienie

Dołącz

do nas

Franczyza

Kontakt

  1. pl
  2. nl
  1. pl
  2. nl

ZŁODZIEJ NA ZAMÓWIENIE

O nas

Home

Złodziej

na zamówienie

Pracownik na zamówienie

Dołącz

do nas

Franczyza

Kontakt