NASZ PRACOWNIK W WASZEJ STRUKTURZE

Usługa „Pracownik na zamówienie” to szeroka kontrola personelu, której głównym celem jest usunięcie podejrzanych powiązań w firmie które doprowadzają do strat pracodawcy. Weryfikacji dokonuje podstawiona przez Nas osoba o specyficznych cechach, która przez kilka tygodni będzie zwyczajnym pracownikiem Twojej firmy jak i obserwatorem poczynania pracowników pod względem zachowania i realizacji swoich obowiązków.

Takie badanie może dokładnie wskazać nam, kto i w jaki sposób doprowadza do strat

w przedsiębiorstwie. Przeprowadzone badanie pozwoli pracodawcy wyciągnąć wnioski

oraz określić braki w strukturze, a co najważniejsze otrzyma on od nas gotowe rozwiązania wdrożeniowe w zakresie relacji międzyludzkich i rzetelności pracowników. 

SKUTKI PIERWSZYCH KONTROLI

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam niejednokrotnie zaobserwować nieuczciwe układy pomiędzy pracownikami a ochroną. Badanie „Pracownik na zamówienie”

to sposób na ich wykrycie, czego przykładem może być nasza kontrola w znanej sieci sklepów budowlanych w Zielonej Górze. Zatrudnione tam osoby sprzedawały towar nowy

jako uszkodzony, towar legalnie opuszczał sklep.

 

Kilka tygodni temu przeprowadziliśmy kontrolę w Poznaniu. Nieuczciwą postawą wykazał się kierownik sklepu wielkopowierzchniowego, który podczas nocnej zmiany wraz z ochroniarzem z firmy zewnętrznej oraz naszym pracownikiem doprowadzali do strat wynikających

z kradzieży towaru ze swojej placówki. Oczywiście obaj Panowie dzielili się zyskiem na pół, naszemu pracownikowi zaproponowano procent od zysku na który oczywiście nasz pracownik przystał.   

 

Wykrycie tych przypadków przez naszych specjalistów pozwoliło właścicielom obiektów znacznie ograniczyć straty. Można zauważyć wzrost motywacji ochroniarzy, mających świadomość ponownej, niezapowiedzianej kontroli. Czynniki te w efekcie mają  decydujący wpływ na poprawę funkcjonowania ochrony danej placówki, co oczywiście przekłada się na mniejsze straty właściciela danego obiektu.

© Copyright zlodziejnazamowienie.pl 2020 .r

O nas

Złodziej

na zamówienie

Pracownik

na zamówienie

Dołącz

do nas

Franczyza

Kontakt

  1. pl
  2. nl
  1. pl
  2. nl

ZŁODZIEJ NA ZAMÓWIENIE

O nas

Home

Złodziej

na zamówienie

Pracownik na zamówienie

Dołącz

do nas

Franczyza

Kontakt