NASZ PRACOWNIK W WASZEJ STRUKTURZE

Usługa „Pracownik na zamówienie” to szeroka kontrola personelu, której głównym celem jest usunięcie podejrzanych powiązań w firmie które doprowadzają do strat pracodawcy.  Weryfikacji dokonuje podstawiona przez Nas osoba o specyficznych cechach, która przez kilka tygodni będzie zwyczajnym pracownikiem Twojej firmy jak i obserwatorem poczynania pracowników pod względem zachowania i realizacji swoich obowiązków.

Takie badanie może dokładnie wskazać nam, kto i w jaki sposób doprowadza do strat

w przedsiębiorstwie. Przeprowadzone badanie pozwoli pracodawcy wyciągnąć wnioski

oraz określić braki w strukturze, a co najważniejsze  otrzyma on od nas gotowe rozwiązania wdrożeniowe w zakresie relacji międzyludzkich i rzetelności pracowników. 

SKUTKI PIERWSZYCH KONTROLI

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam niejednokrotnie zaobserwować nieuczciwe układy pomiędzy pracownikami a ochroną. Badanie „Pracownik na zamówienie”

to sposób na ich wykrycie, czego przykładem może być nasza kontrola w znanej sieci sklepów budowlanych w Zielonej Górze. Zatrudnione tam osoby sprzedawały towar nowy

jako uszkodzony, towar legalnie opuszczał sklep

 

Kilka tygodni temu przeprowadziliśmy kontrolę w Poznaniu. Nieuczciwą postawą wykazał się kierownik sklepu wielkopowierzchniowego, który podczas nocnej zmiany wraz z ochroniarzem z firmy zewnętrznej oraz naszym pracownikiem doprowadzali do strat wynikających

z kradzieży towaru ze swojej placówki. Oczywiście obaj Panowie dzielili się zyskiem na pół, naszemu pracownikowi zaproponowano procent od zysku na który oczywiście nasz pracownik przystał .   

 

Wykrycie tych przypadków przez naszych specjalistów pozwoliło właścicielom obiektów znacznie ograniczyć straty.stał się wzrost motywacji ochroniarzy, mających świadomość ponownej, niezapowiedzianej kontroli. Czynniki te w efekcie mają  decydujący wpływ na poprawę funkcjonowania ochrony danej placówki, co oczywiście przekłada się na mniejsze straty właściciela danego obiektu.

© Copyright zlodziejnazamowienie.pl 2020 .r

O nas

Złodziej

na zamówienie

Pracownik

na zamówienie

Dołącz

do nas

Franczyza

Kontakt

  1. pl
  2. nl
  1. pl
  2. nl

ZŁODZIEJ NA ZAMÓWIENIE

O nas

Home

Złodziej

na zamówienie

Pracownik na zamówienie

Dołącz

do nas

Franczyza

Kontakt